Informator

Witamy w Stacji szklarska poręba

Szanowni Goście,

przygotowany przez nas informator to zbiór zasad, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Znajdą tu Państwo podstawowe informacje o obiekcie.

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt był w pełni satysfakcjonujący i pozostawił niezapomniane wrażenia jeszcze na długo po wyjeździe.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z obsługą pod numerem telefonu 661 624 111.

regulamin

stanowi integralną część niniejszego informatora. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim. Aby przejść do regulaminu proszę kliknąć tutaj.

doba hotelowa

trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00

Cisza nocna

obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia następnego

śniadania

serwowane są w godzinach od 08.00 do 10.00. Istnieje możliwość zamówienia śniadania do pokoju. Prosimy o wysłanie smsa z podaniem godziny dostarczenia śniadania do pokoju na numer obsługi najpóźniej do godziny 20.00 dnia poprzedniego.

Internet

na terenie hotelu mogą Państwo korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Do połączenia się z Internetem niezbędne jest hasło: internecik

brama wjazdowa

zamykana jest o godzinie 22:30-23:00. W przypadku późnego przyjazdu/wyjazdu prosimy o poinformowanie obsługi pod numerem tel. 661 624 11

Cenne przedmioty

w STACJI istnieje możliwość przechowania wszystkich cennych rzeczy w sejfach, które są dostępne we wszystkich pokojach.

Zakaz palenia tytoniu

obowiązuje na terenie całego obiektu, w szczególności w pokojach hotelowych. Naruszenie zasady jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na obciążenie karą umowną w wysokości 500 zł (za każdorazowe złamanie zakazu) i zostanie doliczone do Państwa rachunku. 

Odwiedzający

osoby odwiedzające naszych Gości mogą przebywać w pokojach hotelowych od godziny 7.00 do godziny 22.00

Bezpieczeństwo przeciw-pożarowe

ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego. Nie dotyczy to ładowarek, zasilaczy urządzeń RTV i komputerowych. 

Nagłe wypadki

w razie pożaru lub innego zagrożenia prosimy Państwa o niezwłoczne powiadomienie numeru alarmowego 112.

Mini-barki

lodówki są udostępniane w pokojach. W przypadku chęci skorzystania prosimy o kontakt z obsługą.

Rzeczy znalezione

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju hotelowym będą odesłane na adres wskazany przez gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, hotel przechowa te przedmioty przez 3 miesiące, a następnie przekazuje na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

Sprzątanie oraz wymiana ręczników

odbywa się po trzeciej dobie, na życzenie Gościa.

Karta do pokoju

prosimy o każdorazowe zabieranie karty do pokoju – jej brak uniemożliwi Państwu wejście do budynku.