Galeria

Stacja Szklarska Poręba

dom i otoczenie

Wokół naszego domu znajdziecie ogród, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Mamy kącik dla najmłodszych, wygodne leżaki i hamaki dla relaksu po górskich wędrówkach, a także grilla i meble ogrodowe, na słoneczny, letni obiad.

stacja szklarska poręba

pokoje

Wnętrze naszego domu zostało stworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dom spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Pokoje są przestronne i wygodne. W całym domu działa wentylacja grawitacyjna, która filtruje powietrze przez cały dzień. W cenę wszystkich noclegów wliczone jest przepyszne śniadanie.

stacja szklarska poręba

okolica

Stacja Szklarska Poręba położona jest w wysokiej części miasteczka zwanej Białą Doliną, z dala od tłumów popularnej miejscowości. Tutaj naprawdę odpoczniesz, a naturalne atrakcje dalej pozostaną na wyciągnięcie ręki. 

Stacja Szklarska Poręba

zima

Nasz dom w zimowym wydaniu. Z dala od tłocznego centrum Szklarskiej i wielkich apartamentowców. W kameralnej Białej Dolinie wystarczy wyjść z domu aby znaleźć się na trasie spacerowej czy biegówkowej. Jeden przystanek koleją dzieli nas od Jakuszyc, a stacja Szklarska Poręba Huta położona jest tuż obok.